Darmowa dostawa od zakupów za minimum 200 zł !!!

Vileness jewelry

Miejsce każdej pięknej kobiety

Każda z Was jest inna, ale wszystkie jesteście piękne i wyjątkowe. Cieszymy się, że możemy dla Was tworzyć to wyjątkowe miejsce jakim jest Vileness jewelry. Pragniemy przedstawić Wam wysokiej jakości biżuterię ze stali nierdzewnej, którą może nosić każda z Was, nie martwiąc się jednocześnie o niechcianą alergię, która powstaje na skutek kontaktu Waszej delikatnej skóry ze złotem czy srebrem. W tym miejscu znajdziecie poradnik dotyczący oferowanej biżuterii, odpowiedzi na wiele ważnych pytań związanych z biżuterią ze stali chirurgicznej, ale także pomysły na gustowne i eleganckie prezenty dla najbliższych.

O poradniku słów kilka

W Vileness jewelry oferujemy wysokiej jakości biżuterię ze stali chirurgicznej, która do złudzenia przypomniana tę wykonaną z prawdziwego złota czy srebra, lecz nie posiada właściwości alergizujących i jest zdecydowanie tańsza. Kolczyki ze stali chirurgicznej czy wyszukane naszyjniki pasujące do każdej kreacji to tylko część naszej bogatej oferty. Poniższy poradnik zawiera wiele rozwiązań dotyczących pielęgnacji oferowanej biżuterii ze stali chirurgicznej, ale także porady dotyczące odpowiedniego jej doboru do konkretnej okazji. W naszym poradniku również wyjaśniamy dlaczego zachodzi efekt ciemnienia biżuterii i jak temu zapobiec.

Zegarki, opaski i okulary

Tworzymy to miejsce z myślą o kobietach, które chcą poczuć się wyjątkowo. Dlatego też dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów, o ich dokładne wykończenie oraz różnorodność. Z tego poradnika dowiesz się jak dobrać biżuterię do odpowiedniej kreacji, jak dbać o bransoletki ze stali chirurgicznej oraz wiele innych. Nasza oferta, to także dodatki takie jak eleganckie zegarki, modne opaski do włosów oraz wygodne obuwie, idealnie pasujące do współczesnych trendów.

Odwiedź nasz sklep internetowy, który obejmuje całą naszą ofertę. Skomponuj swój nowy styl wybierając spośród wielu wzorów bransolet na rękę, pięknych naszyjników ze stali chirurgicznej. Nie czekaj – teraz Twoja kolej na zmianę!

Szybka dostawa

Wysyłamy zamówiony towar tego samego dnia, maksymalnie do 24 godzin.

Płatności online

Oferujemy między innymi szybkie płatności online za pośrednictwem przelewy24

14 dni na zwrot

Każdy zamówiony towar masz możliwość zwrócenia w przeciągu 14 dni.

Infolinia

Jesteśmy dostępni każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00