Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Przełam nudę

Kolczyki, naszyjniki, bransoletki na rękę – wszystko juz było. Szukasz czegoś nowego? Ozdób swoje ciało bransoletką zakładaną na kostkę! Wprowadzi nieco tajemnicy, oryginalnie zdobiąc Twoje ciało. Przełam rutynę i postaw na współczesne trendy w stylizacji!

Bransoletka na nogę z białymi kryształkami

Bransoletka na kostkę jest elegancką, nienachalną ozdobą, która może być noszona na co dzień, podczas eksperymentowania z ulubioną stylizacją. Bransoletka na łańcuszku ze złotymi zawieszkami i białymi kryształkami jest idealną propozycją na specjalne okazje. Pięknie zdobi stopę, wyszczupla łydkę i nada niepowtarzalnego charakteru do przybranej stylizacji.

Bransoletka na nogę do sportowej stylizacji

Biżuteria często kojarzy się z dopełnieniem stylizacji, gdzie występuje wieczorowa sukienka czy biznesowa spódnica. Idealnie się oczywiście to łączy. Warto jednak czasem wprowadzić nieco innowacji, poeksperymentować. Proponujemy zatem bransoletkę na nogę z motywem jaskółki, która idealnie wpasuje się w sportową stylizację. Sportowe obuwie i bransoletka na kostkę, również potrafią zrobić dobre wrażenie!