Wyświetlanie jednego wyniku

Bransoletka plus naszyjnik

Lubisz, gdy wszystko do siebie pasuje? Wybierz biżuterię w zestawie. Bransoletka i naszyjnik z perełkami, z zawieszkami krzyżykami przyciągnie każdego wzrok. Piękny, oryginalny zestaw sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, a każda stylizacja stanie się niepowtarzalna i elegancka.

Niezawodna stal chirurgiczna

Alergie coraz częściej pojawiają się u każdego z nas. Ograniczają, zabierają siłę, stawiają nam przeszkody. Dzięki hipoalergicznej stali chirurgicznej nie musisz rezygnować z noszenia biżuterii. Vileness ma piękne zestawy wykonane z materiału, który nie uczula, nie traci koloru. Złote kolczyki, naszyjniki, bransoletki są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych. Vileness otwiera Ci drzwi do realizacji Twoich modowych marzeń.

Komplet z gwiazdkami

Gwiazdy przenoszą nas w świat marzeń, spełniania wszystkiego co wydaje się nierealne. Patrząc w niebo gwiaździste odpoczywamy i nabieramy sił. Miej przy sobie gwiazdy na co dzień, nie od święta. Przepiękny zestaw bransoletka i naszyjnik z gwiazdami sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Nie czekaj do zmroku, miej ciała niebieskie blisko siebie przez cały dzień. Ciesz się pięknem ukrytym w biżuterii ze stali chirurgicznej.