Darmowa dostawa od zakupów za minimum 200 zł !!!

TOP! Naszyjnik złote skrzydła z cyrkonii 

Motyw skrzydeł w biżuterii pojawia się bardzo często i jest przez wiele kobiet chętnie wykorzystywany w wielu stylizacjach. Przejawia się on nie tylko w kolczykach, ale także bransoletkach czy naszyjnikach. W ostatnich sezonach biżuteria ta cieszyła się ogromną popularnością i zakładana była nie tylko na co dzień, ale również na szczególne okazje. 

Skrzydła jako motyw anioła, troski, a także wolności 

W biżuterii Vileness sięgamy po motyw skrzydeł jako jeden z ważniejszych w kulturze od zarania dziejów. Skrzydła utożsamiane są ze skrzydłami anioła, które zapewniają opiekę i troskę. Dlatego bardzo często biżuteria z takim motywem jest przepięknym prezentem dla mamy, córki czy wnuczki. Ponadto skrzydła świadczą również o wolności, lataniu i przekraczaniu swoich granic. Taka symbolika zachowana w pięknej biżuterii dodaje motywacji do działania oraz odwagi i siły. A podarowana bliskiej osobie z pewnością napełni ją niepowtarzalnym optymizmem. Warto czasem pamiętać o tych drobnych gestach i obdarować swoją siostrę, mamę lub przyjaciółkę biżuterią z wyraźnym przekazem. 

Naszyjnik w kolorze złotym – skrzydła z cyrkoniami 

Tworzymy naszą biżuterię z pasją i wielkim zaangażowaniem, a każdy kolejny produkt traktujemy jako naprawdę wyjątkowy. Dzisiaj chcemy przedstawić przepiękny naszyjnik złote skrzydła z serduszkiem, które pokryte jest cyrkoniami. Naszyjnik jest wykonany ze stali chirurgicznej 316 L, dlatego zapewnia wysoką jakość, nie ciemnieje, nie wyciera się. A podczas bezpośredniego kontaktu z wodą nie ulega zniszczeniu. To bardzo praktyczne właściwości, które podczas codziennego noszenia ułatwiają nam funkcjonowanie. Długość naszyjnika wynosi 46 cm plus 5 cm możliwej regulacji. Naszyjnik z motywem skrzydeł i serduszkiem przepięknie ozdobi dekolt, błyszczy się, a jednocześnie wykonany jest w bardzo delikatnej i subtelnej wersji. Typowo kobiecy wisiorek sprawia, że każda z Pań pragnie go mieć. Jeśli również szukasz idealnego naszyjnika w kolorze złotym z motywem skrzydeł lub serduszkiem, skorzystaj z naszej oferty i uzupełnij swoją szkatułkę o kolejne świecidełko. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami biżuterii, w których użyliśmy tego pięknego motywu. 

Szybka dostawa

Wysyłamy zamówiony towar tego samego dnia, maksymalnie do 24 godzin.

Płatności online

Oferujemy między innymi szybkie płatności online za pośrednictwem przelewy24

14 dni na zwrot

Każdy zamówiony towar masz możliwość zwrócenia w przeciągu 14 dni.

Infolinia

Jesteśmy dostępni każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00