Darmowa dostawa od zakupów za minimum 200 zł !!!

Różaniec naszyjnik – modny nadal

W obecnych czasach rynek oferuje nam wiele możliwości i wyborów praktycznie w każdym temacie. W świecie biżuterii pojawia się mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, które nie zawsze znajdują poparcie wśród Klientów, a niekiedy mamy do czynienia wręcz z ich odrzuceniem. Pojawia się często wiele sporów i kontrowersji, choć wszystko zależne jest od indywidualnego punktu widzenia. Nie inaczej jest w przypadku trendów noszenia różańców jako ozdobnej biżuterii. Jak odnieść się do tego tematu?

Różaniec jako element ozdobny Twojej stylizacji 

Kultura ciągle zmienia się, ewoluuje i za każdym razem pokazuje swoje nowe oblicze. Od jakiegoś czasu do modnych dodatków stylizacyjnych zalicza się również różaniec. Dla jednych jest to mocno kontrowersyjny temat, a dla innych oryginalny dodatek. Różańce oraz inne symbole chrześcijańskie coraz częściej mają swoje miejsce w świecie mody i można znaleźć je w popularnych sklepach. Czy jednak nieprawidłowe jest podążanie za obowiązującymi trendami? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna.

Wszystko zależy od poglądów oraz podejścia osoby, która taką biżuterię będzie nosić. W polskim społeczeństwie obowiązuje dość silne przekonanie, że symboli religijnych powinno używać się w sposób do tego przeznaczony. Nie zmienia to faktu, że w innych kulturach różaniec jest traktowany jako talizman, a ponadto jego piękno i subtelność zachęcają do noszenia go na co dzień. W związku z tym, jeśli osoba zakładająca taką formę ozdoby na swoją szyję jest świadoma jego religijnego znaczenia i nie przeszkadza jej to, może śmiało skorzystać z jego oryginalnego wyglądu i dopełnić swoją stylizację. 

Nowoczesny wygląd z różańcem na szyi

Najważniejsze jest, aby zakładając biżuterię czuć się w niej swobodnie, wygodnie i modnie, a także istotne jest, aby wybór był zgodny z naszymi poglądami i przekonaniami. Zapoznaj się z propozycjami biżuterii Vileness i wybierz stylowy model idealnie komponujący się z Tobą i Twoim wnętrzem. Do naszych bestsellerów zalicza się m.in. naszyjnik różaniec z krzyżem i czarnymi cyrkoniami. Ten model zachwyca w kompozycji z każdą stylizacją. Zapraszamy! 

Szybka dostawa

Wysyłamy zamówiony towar tego samego dnia, maksymalnie do 24 godzin.

Płatności online

Oferujemy między innymi szybkie płatności online za pośrednictwem przelewy24

14 dni na zwrot

Każdy zamówiony towar masz możliwość zwrócenia w przeciągu 14 dni.

Infolinia

Jesteśmy dostępni każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00