Darmowa dostawa od zakupów za minimum 200 zł !!!

Naszyjnik z pierwszą literką imienia – część 2 L-Z

Naszyjnik z pierwszą literką imienia 

Kobiety uwielbiają każdą postać biżuterii i dodatków. Zdobią każdą część swojego ciała wyrażając siebie, swój styl, wizję czy przekonania. Wśród naszych Klientek całe mnóstwo Pań decyduje się na zakup naszyjnika z pierwszą literką imienia. Modele te podkreślają osobowość każdej właścicielki oraz dodają charyzmy każdej stylizacji. Takie rozwiązanie to również wspaniały pomysł na prezent dla swojej siostry, mamy, żony lub przyjaciółki. Panowie także często dokonują u nas zakupów dla swoich wybranek, aby podarować im coś pięknego, wyjątkowego, płynącego prosto z serca. 

Wybierz swoją literkę – znaczenie imion żeńskich 

L – Laura – Jest to imię pochodzenia łacińskiego od słowa „laur”, co oznacza „wawrzyn”. Kobieta, która nosi imię Laura, jest z natury pełna zapału, zaradności, a jednocześnie flegmatyczna. To bardzo kontaktowa i wesoła osoba, choć bywa również bardzo krytyczna wobec cudzych wad i słabości.

Ł – Łucja – Imię Łucja wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza „dziewczynkę urodzoną o wschodzie słońca”. Kobieta o tym imieniu cechuje się odwagą i energią. Jest bardzo aktywna, doskonale radzi sobie z trudnościami, a ponadto wychodzi obronną ręką z niejednej opresji. W miłości jest wierna i oddana. 

M – Małgorzata – Imię Małgorzata wywodzi się z języka greckiego od „margarites” i oznacza „perła”. Kobieta o tym imieniu jest z natury choleryczką o dużej impulsywności. Obdarzona jest życzliwym i spokojnym usposobieniem, jednak potrafi gwałtownie reagować. Ponadto uwielbia przygody i podróże. 

N – Natalia – Imię wywodzi się z języka łacińskiego od słowa „dies natalis”, a więc „dzień narodzin” i oznacza dokładnie „ta, która oczekuje ponownych narodzin w życiu pośmiertnym”. Kobieta o tym imieniu posiada subtelny charakter, jednak potrafi być stanowcza. Jest osobą ambitną, szczerą, pomocną i pewną siebie. 

O – Oliwia – Imię Oliwia wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza gałązkę drzewa oliwnego, która jest symbolem pokoju. Kobieta o tym imieniu jest spokojna, opanowana, sympatyczna, życzliwa i bardzo wyrozumiała. Ceni sobie rodzinne tradycje oraz dba o domowe ognisko. Ponadto ma duszę anioła, a życie z nią jest bardzo spokojne i harmonijne.  

P – Paulina – Imię Paulina jest żeńską formą imienia łacińskiego „Paulus”, a inaczej tłumaczone „jako osoba do Paulusa przynależna”. Kobieta o tym imieniu cechuje się nerwowością, pobudliwością, a także brakiem konsekwencji w działaniu. Bardzo łatwo ją zranić, a pomimo iż ma trudny charakter, jest wesoła i pełna życia. 

R – Renata – Imię pochodzi od męskiej formy imienia „Renat”. Kobieta o imieniu Renata posiada zrównoważony charakter – jest miła i wesoła, ale w niekomfortowych sytuacjach wybucha gniewem. Lubi intensywne życie, pracuje w ciszy, ale wytrwale. To prawdziwa perfekcjonistka.

S – Sara – To imię pochodzące od słowa „sarah”, które oznacza „księżniczkę”. Kobieta, która posiada imię Sara, jest wyniosła, dostojna, pełna wdzięku, a jednocześnie zamknięta w sobie. Jest osobą niezależną, która pokonuje życiowe trudności. Cechuje ją również precyzja i cierpliwość. W każde działanie wkłada swoje serce i duszę.

T – Tamara – Imię Tamara pochodzi od hebrajskiego słowa „tamar” i oznacza „palmę daktylową”. Kobieta o tym imieniu jest pełna entuzjazmu, ambitna, delikatna i nieprzewidywalna. To osoba, która lubi wyzwania oraz intensywne działania. Niezwykle ceni sobie uczucia, a miłość jest sensem jej życia.

U – Urszula – Imię wywodzi się z języka łacińskiego od słowa „ursa” i oznacza „niedźwiedzicę”. Kobietę o tym imieniu cechuje niezwykła rywalizacja i ambicja. Jest osobą stanowczą, lubiącą dominować nad otoczeniem, ale mimo to wykazuje wiele sympatii i radości do świata. 

W – Wiesława – To imię pochodzenia słowiańskiego i oznacza „osobę, która jest sławna” lub „głosi sławę”. To odpowiednik męskiego imienia Wiesław. Kobieta o tym imieniu cechuje się spontanicznością i jest bardzo energiczna. To osoba ciepła, przyjazna i sympatyczna, choć potrafi być również złośliwa, ponieważ często mówi to, co pomyśli.  

Z – Zuzanna – Imię Zuzanna podchodzi od hebrajskiego imienia „Szoszanna”, które wywodzi się od słowa „shoshano”, a więc „lilia”. Kobieta o tym imieniu potrafi bardzo szybko pokonać napotkane przeszkody. Nie lubi monotonii i rutyny, jest osobą porywczą i impulsywną, choć jednocześnie bardzo miłą, sympatyczną i przyjaźnie nastawioną do świata. 

Ż – Żaneta – To imię pochodzenia francuskiego, które jest żeńską formą imienia Jan. Kobieta o imieniu Żaneta jest osobą energiczną, lubiącą ciągłe zmiany, samodzielną oraz skłonną do ryzyka. Posiada cechy idealnego lidera, przy czym jest pracowita i przedsiębiorcza. To osoba, która nie przejmuje się opiniami innych i żyje na własny sposób. 

Skorzystaj z naszej oferty – piękna biżuteria dla każdej z Pań

Każda z kobiet, niezależnie od imienia, jakie posiada, jest wyjątkowa. A przede wszystkim zasługuje na podarowanie sobie wspaniałego prezentu w postaci przepięknej biżuterii. W Vilness każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Szybka dostawa

Wysyłamy zamówiony towar tego samego dnia, maksymalnie do 24 godzin.

Płatności online

Oferujemy między innymi szybkie płatności online za pośrednictwem przelewy24

14 dni na zwrot

Każdy zamówiony towar masz możliwość zwrócenia w przeciągu 14 dni.

Infolinia

Jesteśmy dostępni każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00