Darmowa dostawa od zakupów za minimum 200 zł !!!

Naszyjnik z pierwszą literką imienia – część 1 A-K

Naszyjnik z pierwszą literką imienia 

Kobiety uwielbiają biżuterię w każdej postaci. Zdobią nią swoje uszy, szyję oraz dłonie, wyrażając siebie, swój styl, wizję czy przekonania. Wśród naszych Klientek całe mnóstwo Pań decyduje się na zakup naszyjnika z pierwszą literką imienia. Modele te podkreślają osobowość Właścicielki oraz dodają charyzmy każdej stylizacji. Takie rozwiązanie to również wspaniały pomysł na niebanalny prezent dla swojej mamy, siostry lub przyjaciółki. Panowie także często dokonują u nas zakupów dla swoich żon, narzeczonych lub dziewczyn, aby podarować im coś pięknego, wyjątkowego, płynącego prosto z serca. 

Wybierz swoją literkę – znaczenie imion żeńskich 

A – Anna – Imię to oznacza w języku hebrajskim „łaska”, a dokładniej tłumaczy się je jako „pełna wdzięku, łaski”. To kobieta, która angażuje się w życie rodzinne, posiada pogodę ducha, jest wrażliwa, energiczna, a także pomysłowa. Jej błyskotliwy umysł pomaga jej kształcić się na wybitną specjalistkę. 

B – Barbara – Imię Barbara oznacza w języku greckim „barbarzyński, obcy”. Kobieta o tym imieniu jest pewna siebie, szlachetna, niezależna, zbyt pobudliwa, ale również niezwykle uczuciowa. To introwertyczka, która często wyraża siebie w twórczości. Jest także skłonna do leniuchowania w samotności.

C – Celina – Imię to w języku łacińskim oznacza „niebo”. Kobieta o tym imieniu jest niezwykle swobodną i radosną osobą, która uwielbia być w ciągłym ruchu. Ma również skłonność do przesadzania w gniewie oraz wyrażania impulsywnie swoich uczuć i emocji. Jest pewna siebie, posiadając jednocześnie romantyczną naturę. 

D – Diana – Imię wywodzi się od imienia rzymskiej bogini księżyca, lasów, zwierząt, płodności, a także opiekunki kobiet w czasie porodu. Kobieta o tym imieniu cechuje się wytrwałością w dążeniu do celu. Jest niezależna i pewna siebie, z natury to urodzona optymistka. 

E – Ewelina – Imię w języku celtyckim oznacza „radość, światło”. Kobieta o tym imieniu ma niełatwy charakter. Jest zdecydowana, pracowita, zdolna do głębokiej przyjaźni, jednak bardzo ostrożnie dobiera znajomości. Cechuje ją bogactwo czułości i miłości, a pomimo iż łatwo ją obrazić, nie jest pamiętliwa i ceni sobie zgodne życie.

F – Felicja – Imię w języku łacińskim pochodzi od słowa „felix” i oznacza „łaskawy, szczęśliwy, życzliwy”. Kobieta o tym imieniu jest z natury szlachetna, pełna dobroci, spokoju i równowagi. Potrafi wyczuwać zamiary innych, a także nadciągające problemy. To osoba bardzo towarzyska. 

G – Gabriela – To żeńska forma imienia Gabriel i w języku hebrajskim oznacza „Bożego wojownika”. Kobieta posiadająca to imię pracuje w cieniu innych, choć nigdy nie czuje się jako osoba bezwartościowa czy drugoplanowa. Posiada interesującą osobowość, jest zasadnicza i zawsze wie, co chce zrobić. 

H – Hanna – W języku hebrajskim pochodzi od słowa „Chana” i oznacza „wdzięk, łaska”, a dokładniej „osoba pełna łaski”. Kobieta o tym imieniu jest bardzo szlachetna, łagodna, potrafiąca cieszyć się każdą chwilą. To osoba pełna taktu, uczuciowa, o wrodzonej dobroci. Ponadto jest bardzo stanowcza i praktyczna.

I – Izabela – Imię to w języku hebrajskim pochodzi od słowa „Jezabel” i oznacza „wywyższona przez Boga”. To kobieta dokładna, precyzyjna, świadoma swej wartości oraz opanowana. Cechuje ją pilna praca i poświęcanie się ideałom. To ekstrawertyczka, która boi się ryzyka i zmian. 

J – Jolanta – Jest to imię pochodzenia greckiego i wywodzi się od słów „ion”, a więc „fiołek” oraz „anthos” – „kwiat”. To kobieta ostrożna, opanowana, pełna zrozumienia, empatii oraz wrażliwości. Potrafi stawiać czoła trudnym sytuacjom. Jest ekstrawertyczką i rewolucjonistką. Jest osobą towarzyską, chętnie wchodzi w rozmowy z innymi.

K – Kinga – Imię Kinga pochodzi z języka węgierskiego, wywodzącego się od imienia Kunegunt. Kobieta o tym imieniu jest osobą praktyczną oraz organizacyjną. Posiada silne cechy przywódcze, a także jest bardzo ambitna. Lubi być potrzebna i zaangażowana, a także w wielu kwestiach chętnie wychodzi z własną inicjatywą. 

Skorzystaj z naszej oferty – piękna biżuteria dla każdej z Pań

Każda z kobiet, niezależnie od imienia, jakie posiada, jest wyjątkowa i zasługuje na podarowanie sobie wspaniałego prezentu w postaci przepięknej biżuterii. W Vilness każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Szybka dostawa

Wysyłamy zamówiony towar tego samego dnia, maksymalnie do 24 godzin.

Płatności online

Oferujemy między innymi szybkie płatności online za pośrednictwem przelewy24

14 dni na zwrot

Każdy zamówiony towar masz możliwość zwrócenia w przeciągu 14 dni.

Infolinia

Jesteśmy dostępni każdego dnia od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00